RSS
czwartek, 29 kwietnia 2010
...

Ryją mi w głowie myśli, widoczne i odczuwalne... Rozmasowuję czoło by je odgonić...

Potrzebuję siły... dużo siły...

Nie jestem bezradna!

 

Tagi: życie
13:09, ca_valait_la_peine
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 25 kwietnia 2010
Rozsmakuj się w Gdańsku

Nasza ulubiona restauracyjka... Moja Kochana... Przyjaciel Domu... Dużo picia i jedzenia:)

22:11, ca_valait_la_peine
Link Dodaj komentarz »
piątek, 23 kwietnia 2010
jeszcze punkowa krew we mnie płynie

Dedykuje kochanym warszawiankom! Kolejne moje odkrycie. Czyż nie urocza pani?:) Pozdrawiam!

17:00, ca_valait_la_peine
Link Dodaj komentarz »

 


 

życie kredek...

16:41, ca_valait_la_peine
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 20 kwietnia 2010
vanitas

Od jakiś 17-18 lat ten zespół czasem w większym, czasem w mniejszym stopniu uczestniczył w moim życiu. Zawsze był, jest i mam nadzieję będzie :) Póki co ma się dobrze a wczoraj zdobył 6 fryderykowych statuetek!

 

Tagi: Hey muzyka
22:06, ca_valait_la_peine
Link Dodaj komentarz »
piątek, 09 kwietnia 2010
Moja LES

Muszę przyznać, że z literatury najbardziej mnie interesuje ta branżowa. Kiedyś pochałaniałam różnego rodzaju książki obyczajowe, beletrystykę, Jonathanna Carrolla w szczególności. Odkąd sięgnęłam po książkę o tematyce najbardziej mnie dotyczącą, ciężko jest mi wrócić do powieści kierowanych do ludzi hetero. Ostanio przeczytałam pierwszą polską powieść o lesbijkach Zofii Staniszewskiej "Moja les". Zaskoczyła mnie na początku wiadomość, że jej autorką jest kobieta hetero! Brawa dla niej za wyczucie tematu:) Bo nie brakowało momentów intymnych;) Wciągnęła mnie bez reszty. Miłość dwóch kobiet z poczuciem humoru. Corusz porównywałam życie bohaterek z naszym życiem, odnajdując wspólne cechy. Niestety rozczarowała mnie końcówka książki:/ Może uda się ją naprostować kolejną częścią? Tak czy siak muszę przyznać, że książka jest udana. Oby więcej takich i to na naszym polskim, dostępnym rynku. Takie książki pozwolą przeciętnemu człowiekowi, który ma skrzywiony obraz homoseksualistów, spojrzeć na nas ludzkim okiem. Proszę o więcej!

22:30, ca_valait_la_peine
Link Komentarze (2) »
please don't stop the music

Czasami tak mam, że... Chodzi mi po głowie jakaś piosenka, którą gdzieś kiedyś usłyszałam, spodobała mi się i nie daje mi spokoju, póki jej sobie nie przypomnę! (Mogę tak cały dzień przewracać w szufladkach swojej glowy i nic!) Tak dziś męczyłam się z tą piosenką! Zupełnie nie pamiętałam wykonawcy. Wiedziałam, że jest to cover ale nie wiedziałam kogo! Wymęczyłam też swoją Kochaną, tłumacząc Jej jak wyglądał teledysk. Złościłam się, gdy naprowadzała mnie na zły trop! I jak to zwyke bywa odnalazłam ten kawałek! Oto on! Ufff...


21:47, ca_valait_la_peine
Link Dodaj komentarz »
perle

21:22, ca_valait_la_peine
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 01 kwietnia 2010

Nie chcę Cię zostawiać choćby na chwilę... Nie chcę.

10:45, ca_valait_la_peine
Link Dodaj komentarz »
POLECAM